×

Bağlama büyüsü çeşitleri farklı isimlerle anılmaktadır. Bazıları kullanılan malzemeye göre isim alırken bazıları da kime yapılıyorsa ona göre isim almaktadır. Mesela nohut kullanılan bağlama büyüleri nohutla yapılan bağlama büyüsü, ip kullanılan bağlama büyüleri iple yapılan bağlama büyüsü ya da kişinin fotoğrafıyla yapılan bağlama büyüsü resimle yapılan bağlama büyüsü adını almaktadır. Bu çeşitlerdeki amaçlar da farklı olmaktadır. Bazen iki kişiyi birbirine bağlamak amaçlanırken bazen de nasibin kısmetin bağlanması amacını da gütmektedir.

Bağlama büyüleri yapılma amacına göre de isim almaktadır. Sevgiliye yapılan bağlama büyüsü ya da eşe yapılan bağlama büyüsü yapılacak kişiye göre isim alır. Bu çeşitler kişilerin arasına sıcaklık vermek, muhabbeti artırmak ve ilişkileri daha sağlam tutmak için yapılmaktadır. Bazen iki sevgili birbirine sıkı bağlarla bağlanırken bazen de evli olan karı kocalar bağlama büyüsü ile uzun süreli evlilikler yaşamaktadır.

 

Yapılış Amaçlarına Göre Uygulanan Bağlama Büyüsü Çeşitleri


Bağlama büyüsü çeşitleri genellikle kadını ya da erkeği bağlamak amacını gütmektedir. Bu şekilde kişiler daha mutlu ve birbirinden şüphe duymadan beraberlikler yaşamaktadır. Yapılacak olan bağlama büyüsü kişinin ihtiyacına göre belirlenir ve ona göre medyum hocalar işlem yapmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü türlerine örnekler verilmiştir.

  • Sevgiliniz için yapılan bağlama büyüsü: Bu büyü türü sevgilinizin size bağlanmasını ve sizinle bir gelecek planlamasını sağlamaktadır.
  • Nişanlınız için yapılan bağlama büyüsü: Nişanlılara uygulanan bu bağlama büyüsü karşı tarafın sadece nişanlı kişiye bağlı kalmasını sağlamaktadır.
  • Eşiniz için yapılan bağlama büyüsü: Bu bağlama büyü türü ise, kişi eşinin kendisine olan sadakatinden ve bağlılığından şüphe ediyorsa uygulanabilir. Aynı zamanda farklı şehirlerde yaşayan kocalara da uygulanarak onların başka kadınlara bakmasi da engellenir.
  • Dil bağlama büyüsü: Sizin hakkınızda kötü konuşan ve sevdiğiniz kişiyle aranızı bozmak isteyenlere yaptırılmaktadır. Bu kişi bazen kayınvalide bazen gelin bazen de bir arkadaş olabilmektedir.
  • Göz bağlama büyüsü: Bu büyü türü de bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Burada sevgilinizin ya da eşinizin sizden başka hiç kimseye bakmamasını, gözünün sadece sizi görmesini  sağlayabilirsiniz.
  • Eve bağlama büyüsü: Bu büyü sayesinde eşinizi eve bağlayabilirsiniz. Hatta öyle ki evle alakası olmayan çocukları bile eve bağlayabilirsiniz.
  • Erkeklik bağlama büyüsü: Bu bağlama büyüsü çeşidi de  kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Sevgilisinin ya da eşinin kendisini aldattığını düşünüyorsa ve sadece kendine cinsel yakınlık duymasını, kendinden başka hiç kimseye bu anlamada yakınlık duymasını istemeyen kişiler, medyum hocalara bu konu hakkında başvurabilirler.

 

 

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinden Hangisi Tercih Edilmelidir?


Birçok bağlama büyüsü çeşidi olduğundan bahsettik. Bunların yapılış amaçları ve kimlere uygulanması gerektiği konularında da bilgiler sunduk. Bu durumda bağlama büyüsü yaptıracak olan kişiler hangi türdekini yaptırmam gerekli diye düşünüyor olabilir. Bekar olanlar sevgilisini kendisine bağlayarak onunla evlenmeyi planlıyor olabilir. Evli olanlar da eşiyle birlikte mutlu bir evlilik hayatı düşünüyor olabilir. Bu durumda kişinin ihtiyacına yönelik bağlama büyüsü tercihinde bir medyuma danışmaları da şarttır.

 

Bağlama Büyüsünün Her Çeşidini Yapan Medyumlar


Kişinin ihtiyacı olan türün uygulanması ve sonuç alınması bilinçsizce yapılmamalıdır. Bu konuda medyum yardımı alınması gerekir. Medyumlar yeterli bilgi ve deneyime sahip olduğu için istediğiniz bağlama büyüsünü hemen uygulayabilirler ve istenilen sonucu da alabilirler. Ayrıca işin ehli, uzman ve deneyimli medyum hoca bulmak da büyü yapımında ya da bozulması için oldukça önemlidir. Unutulmamalıdır ki, bağlama büyüsü çok etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Büyünün icra edilmesinde yapılacak en küçük hata bile ortaya çok kötü sonuçların çıkmasına sebep olabilir.

Tüm hakları saklıdır. © 2021