×

İkili ilişkilerde yaşanan duygular, her zaman güzel sonuçlanmayabilir. Birbirini seven aşıklar; ayrılık, kopma aşamalarına geldiklerinde ya da ayrılmış olan çiftler yeniden barışmak, aidiyet ve bağlılık hissini yeniden canlandırmak adına bağlama büyüsüne başvurabilmektedir. Aşk, yaşanması pek güzel ve tabii olan bir duygudur, fakat bazen yıkıcı olabilmektedir. İlişkilerde yaşanan ayrılıklar tarafları üzmekte ve öfkelendirmektedir. Bağlılığı kaybetmek, uzaklaşmak ilişki dinamiğini sarsıp ilişkinin bitişine neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yeniden bir araya gelmek isteyen kadın ya da erkek fark etmeksizin aşıklardan birisi, işini bilen usta bir medyum ya da hoca aracılığı ile bağlama büyüsü yaptırmak için yardım istemektedir.

Bağlama büyüsü, kişileri birbirine bağlamak için yapılır. Buradaki bağlamaktan kasıt, duygusal değil manevi bağlanma sağlamaktır. Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı derin bir bağlılık ve sadakat duygusu besler. Ona derinden bağlanır ve kendisini ondan başkasıyla birlikte hayal edemez. Büyüyü yaptıran kişi dışında gözü kimseyi görmez, her koşulda o kişinin etrafında ve ona bağlı şekilde yaşamaya devam eder.


Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama büyüsü, işinin ehli, tılsımlı bağlama büyüsü duaları bilen ve bu konuda uzmanlaşmış hocalar ya da medyumlar tarafından yapılmaktadır. İşinde ustalaşmış hocalar, büyü yaptırılacak kişinin özel bir eşyası, saç teli, kullandığı bir mendil gibi eşyalar yoluyla büyüyü yapabilmektedir. Kişisel eşyaların kullanıldığı bağlama büyüleri daha etkili olmaktadır ve daha kısa sürede etkisini göstermektedir. Bu büyü yapılırken hesaba katılması gereken şey niyet ve doğruluktur.

Büyünün etkili ve zararsız olabilmesi için öncelikle işinin ehli bir hocaya yaptırılması gerekmektedir. Büyüyü yapan kişi yeterince bilgili birisi değilse, bir hata yapma ve karşıdaki kişiye zarar verme ihtimali çok yüksektir. Büyü, niyet iyi olsa dahi karanlık bir iştir ve bu sebepten dolayı yapılan en ufak hatada kişilerin zarar görmesi, olayların sarpa sarması muhtemeldir. Bu nedenle işini iyi bilen birisine danışmadan böyle bir işe asla kalkışılmamalıdır. Bir diğer önemli detay ise kişisel bilgilerin doğruluğudur. Büyü yapılan kişi ile ilgili detaylı ve doğru bilgi verilmesi gerekmektedir. En ufak bir yanlışlık karanlık sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Büyüyü yaparken okunan bağlama duaları da dikkatle okunmalı ve tek bir kelime dahi hatalı söylenmemelidir.


Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?


Bağlama büyüsü, eşiyle arası sorunlu olan evli çiftler arasında, ayrılık yaşamış eski sevgililer arasında ya da platonik olarak birine gerçekten aşık olan bir kişinin isteği ile yapılabilmektedir. Büyü yapılan kişide cinsiyet ayrımı yoktur, bir erkeğe de bir kadına da aynı büyü yapılabilmektedir. Önemli olan işinde ustalaşmış, tılsımlı bir hoca vasıtası ile bu işi yapmaktır. Kişisel eşyalar, saç telleri kullanılarak yapılan çeşitli bağlama büyüsü bulunmaktadır. Bu büyülerin çoğu karanlık ortamlarda, mum ışığında, tılsımlı sözlere vakıf bir hoca tarafından yapılmaktadır. Çeşitli büyü sözleri, dualar ile yapılan bu büyüler, kısa zamanda etkisini göstermektedir. Kişilerde halsizlik, kâbus görme, bulantı, asosyalleşme, çevreye duyarsızlık gibi belirtilere rastlanabilmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?


İkili ilişkilerdeki bağlılık ve aidiyet konularını pekiştiren bu büyü sayesinde ilişkilerdeki sorunlar ortadan kalkmakta ve büyü tesiri altında olan kişi büyüyü yaptıran kişinin arzularına hizmet eder hâle gelmektedir. Taraflar birbirlerine karşı büyük bir bağlılık duygusu hissederler ve birbirlerinden hiçbir koşulda ayrılmak istemezler. Aşk büyüsü ile aynı mantığı barındırmaktadır fakat kesin bir bağlılık durumu olduğu için tarafları ayırmak imkansıza yakındır. Bu büyü iyi niyetlerle ve doğru bir hoca ile birlikte yapılmalıdır. Yapılacak en ufak bir hatanın yıkıcı tesirleri olabileceği ihtimali unutulmamalıdır. Niyeti dalga geçmek olan ya da hislerinden emin olamayan kişilerin bu büyü yaptırması kesinlikle önerilmemektedir.

Tüm hakları saklıdır. © 2021