×

Büyü kitabı olarak tasvir edilen Kadim Büyüler kitabında adından oldukça fazla söz ettiren bir büyü türü olan bağlama büyüsü, aşkta çaresizliğe düşmüş olanların en çok başvurdukları büyü türleri arasında yer almaktadır. Bağlama büyüsü yapılan kişiler de isteğe göre farklılık gösterebilmektedir.

ilmesi veya kendine aşık etmek için kullanılan bu büyü manevi varlıklar aracılığıyla kurulan bağ ile yapılmaktadır. İkili ilişkilerde muhabbeti sağlayan bu kuvvetli tılsım ancak işinin ehli kişiler tarafından yapılırsa olumlu sonuçlar doğurmaktadır. 
Her manevi işlemde olduğu gibi bu büyünün de aktif olabilmesi ve yaşama etki edebilmesi için bir takım ruhsal uygulamaların sırasıyla ve başarılı bir biçimde tatbik edilmesi gerekmektedir. 

 

Bağlama Büyüsü İçin Medyum Seçimi


İnsanlar çok eski zamanlardan bu yana ruhani olaylara her zaman ilgi duymuş ve karşılaştıkları sorunlarda ruhani varlıklardan yardım talep etmişlerdir. Bir büyü seansı için karar vermeden önce büyünün yapılmasını sağlayacak olan kişinin ne kadar tecrübe sahibi olduğunu mutlaka bilmelisiniz. Aksi takdirde güzel sonuçlar almak için yaptırmış olduğunuz bu işlem büyü yapılan kişi için pek çok sorunu ortaya çıkarabilir. 

Ülkemizde denetimsiz bir biçimde yapılan bu uygulamalar kötü sonuçları doğurabileceği gibi, büyü yaptırmak isteyen kişinin de zamandan ve parasal olarak zarar etmesine sebep olmaktadır. Görüldüğü üzere bağlamam büyüsü kimlere yapılır sorusu kadar kim yapmalı sorusu da öenmlidir.

İnsanların gönül bağı kurmak istedikleri kişiler için doğaüstü, mistik yollara başvurması manevi yanları güçlü ve bir takım tılsımlardan haberdar kişilerin doğal dünyayı değiştirme gücünü ortaya çıkarmıştır. 

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bu büyünün pek çok farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bu işlemi yaptıracağınız kişi sizin taleplerinize göre bir yol haritası çizecek ve size belirli işlemler yapmanızı söyleyecektir. 
Birçok Kuran ayetinin farklı ritüellerle okunması, özel eşyaların kullanılması ve kişisel birkaç bilginin kullanılması bağlama büyüsü ritüelleri arasında yer almaktadır. 
Bu büyünün tutup tutmaması bu büyüyü yapacak kişinin tecrübesi ile yakından ilgilidir. Gerçek hayatta kısa sürede büyünün etkisini görmek mümkün olabileceği gibi büyünün kuvvetine göre biraz zaman da alabilecektir. 

 

Bağlama Büyülerinin Çeşitleri 


Asıl olarak iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırmak veya ortaya çıkarmak için yapılan bağlama büyülerinin pek çok çeşidi de bulunmaktadır. Bağlama büyüsü yapılanlar konusunda bilgi alırken çeşitlerini de bilmek gerekir.
Kendine bağlama, göz bağlama, dil bağlama, sevenleri birbirine bağlama, sadakati arttırma büyüsü, resimli bağlama büyüsü ve erkekliği bağlama büyüsü bu büyü türleri arasında yer almaktadır.

Söz konusu olan tüm bu büyü türlerinin yapım aşamaları ve kişiler üzerindeki etkileri farklılık göstermektedir. Bu tür işlerle uğraşan kişiler büyü yapım esnasında manevi varlıklar ile iletişime geçecekleri için bu varlıkları kontrol altında tutmaları oldukça büyük önem arz etmektedir. Hal böyle olunca evde kendi kendinize bu işlere kalkışmanız kesinlikle kötü sonuçlara davetiye çıkarabilir. Büyü ve tılsım gibi mistik bir yardım almak istediğinizde bu konuda alanında derin bilgilere sahip medyumlar ile görüşmeli ve tam olarak ne istediğinizi onlara açıkça belirtmelisiniz. 

Büyü yaptırmak için bir medyuma giderken büyüyü etkisi altına almasını istediğiniz kişinin bir fotoğrafını yanınızda bulundurmanız gerekecektir. Aynı zamanda bağlamak istediğiniz kişiye ait tırnak, kıyafet parçaları ve saç teli de medyumun isteyebileceği malzemeler arasında bulunabilir. Bunların yanı sıra medyum kullanacağı tekniğe göre sizden farklı malzemeler de isteyebilir. 

Büyüler ile tanışmış ve büyülenmiş bir kişinin üzerindeki büyünün bozulması işlemi de yine alanında uzmanlık gerektiren bir durumdur. Büyü bozma işlemleri çok hassas işlemler olduğu için kesinlikle uzman kişilerle görüşmek ve bu işlemi uzman kişilere yaptırmak gerekmektedir.  

Tüm hakları saklıdır. © 2021