×

Bağlama büyüsü yüzyıllardan günümüze gelen kadim büyü kitaplarının hepsinde kendine yer tutan, medyumların üzerinde çok çalıştıkları bir büyü çeşididir. Bu yazımızda bağlama büyüsü malzemeleri ve duaları hakkında bilgilendirme yapacağız.


Bağlama Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Çok etkili bağlama büyüsü yaparken medyumlar bazı malzemelerden yararlanırlar. Genelde şu çeşitlerin kullanıldığı görülür:

  • Resim: büyü yaptırılacak olan kişinin son 6 aylık bir zaman diliminde çekilmiş resmi, etkili bağlama büyüleri için sık tercih edilir.
  • Kişisel eşyalar: Büyü yaptırılacak olan bireyin saç, tırnak ya da diş gibi vücudunun parçalarına değen eşyalar olabileceği gibi direkt saç ya da tırnakların kendisi bile bir büyü malzemesi olarak kullanılabilir. Diş fırçası, tarak ya da tırnak makası gibi kişisel bakım ürünlerini bu eşyalar kategorisinde belirtebiliriz.
  • İp, pamuk ipliği
  • Mum ve ayna

Yukarıdaki bağlama büyüsü malzemeleri çoğu zaman büyü çeşidine göre içerikleri değişse de hemen hemen benzer ürünler gerektirir. Medyum hocalar sizin durumunuza, partnerin hâli hazırdaki durumuna göre bağlama büyüsü için listeyi şekillendirecektir.


Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir?


Büyü ilimleri insanların ellerine kontrolsüz geçerse, toplum düzeni alt üst olurdu. Bu nedenle büyüler ile ilgili bilgiler maalesef ki teknolojik ortamlarda kısıtlı verilir. Bağlama büyüsü duaları sık merak edilseler de bir medyum olmadan uygulanmaları sakıncalar doğurduğundan, bu duaları yalnız başınıza okumanız önerilmez.

  • Çok etkili bağlama büyüsü ritüelinde tılsımlı sözcüklerin tamamı resme veya iplere bakılarak okunur.
  • Bu dualar 3, 7, 41 sayılarından biri, kişilerin durumları göz önüne alınarak seçilir ve o sayı baz alınarak okunur.
  • Dualar arasında Allah’ın 99 güzel Esma’sından birkaçı seçilerek belirlenen sayılarda tekrarlanır.
  • Dualar sabaha karşı okunur, okunurken ortamda birinin olması önerilmez.
  • Duaların yazılması, harflerin ve işaretlerin enerjisinden esinlenerek yapılır. Enerjisel varlıklara hitap edilir ve bu ritüel uygulanırken gözümüzle göremediğimiz varlıkları da etkiler. Bu nedenle tüm ritüelleri bir medyum desteği alarak yapmalısınız.
  • Eğer tecrübesiz biri ritüeli elinde yazılı olan kâğıttaki sözcükleri okuyarak tamamlamak ister ve kazara bir harfin vurgusunu yanlış dile getirirse, size yardımcı olacak olan bir varlığı rahatsız bile edebilirsiniz. Hatalı yapılan büyü çalışmaları sonrası insanlar çeşitli musallat senaryolarıyla karşılaşabiliyorlar.

Bazı kaynaklarda evde yapılabilecek bağlama büyüsü ve malzemeleri gibi bilgi görüyoruz. Ancak samimiyetle söyleyebiliriz ki her kaynağa inanmamalısınız. Bağlama büyüsü yaparken, diğer işlemlerde olduğu gibi ruhanî varlıklarla iletişim söz konusudur.

Epifiz bezimiz ve “el alma” dediğimiz o olgu, bizim büyüyü rahatça yapmamızı ve kimsenin büyüden olumsuz etkilenmemesini sağlar. Bu nedenle medyumluk hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, spiritüel alanda kendini geliştirmiş, güvenilir bir medyumdan destek almanızın gereğini vurguluyoruz.


%100 Sonuç Alan Bağlama Büyüsü


Hocamız birikimini özellikle geri getirme, bağlama ve aşk büyüleri üzerinde ilerletmiştir. Kendine özgü vefk çalışmaları, büyü ritüelleri ve ruhanî varlıklardan aldığı desteklerle pek çok mutlu danışanını evine yollamayı başarmıştır. %100 sonuç alan bağlama büyüsü yaptırma konusunda kararınız kesinse, aklınıza takılan tüm soruları hocamıza çekinmeden danışabilirsiniz.

 Unutmayın, üzerinde düşündüğünüz bu işlem sadece sizin değil sevdiğiniz kişinin ve her ikinizin ailelerinin de rutin hayatında farklı etkiler doğuracaktır. Bu nedenle işinde en iyi medyumla çalışmak, olumsuz etkileri en aza indirgemenize olanak verir. Hocamızı iletişim bilgilerinden dilediğiniz zaman rahatsız ederek kesin sonuç veren bağlama büyüsü hakkında kendisinden yardım alabilirsiniz. Sizin mutluluğunuza giden o yolda tüm manevi enerjisini ve ilmini seferber edeceğinden asla kuşkunuz olmasın.

Tüm hakları saklıdır. © 2021