×

Büyü, doğaüstü varlıkların yardımıyla doğal dünyayı yani olayları, nesneleri etkileyen uygulamalar ve bunların etrafında şekillenen sistemlerdir. Bağlama büyüsü, kısacası kişilerin küs oldukları kişiyle barışmak için kullandıkları bir büyü yöntemidir. Bağlama büyüsü yapılırken kullanılan malzemelere dikkat edilmelidir; zira bu büyülerde kullanılan malzemeler, diğer büyülerde kullanılan malzemelere nazaran çok daha değerlidir.

Aşk, sevgi insan hayatında kaçınılmaz duygulardır. Birbirini seven iki insanın arasında aşk ve sevgi bağı olması kadar doğal ve olağan bir durum yoktur. Ancak elbette bu dünyada var olan her şeyin olduğu gibi aşkın ve sevginin de bir sonu, bir bitişi olabilir. Yani birbirine büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı olan iki insanın ayrılması da birbirlerine olan aşkları kadar büyük bir sıkıntı yaratacaktır.

Bu durum erkek veya kadın hiç fark etmeksizin kişilerin ilişkiyi bir şekilde devam ettirme çabalarına neden olacaktır. Bu veya buna benzer birçok durumda kişiler bağlama büyüsü yoluyla barışmak isterler.

  

Bağlama Büyüsü Yapılışı


Bağlama büyüsü yapmanın birçok yolu vardır. Örneğin aranızda bir evlilik durumu vardır ve bu evlilik durumu bitmiştir. Bunun için farklı bir büyü yapılır. Veyahut kişiyle aranızda bir sevgililik bağı vardır ama bu sevgililik durumu bitmiştir; bunun için de farklı bir büyü yapılır. Kısaca az önce de belirttiğimiz gibi birçok farklı bağlılık büyüsü vardır.

Medyum size amacınız ne olduğunu sorar. Burada amacınız açık bir şekilde ifade etmeniz gerekmektedir. Bu sorulara vermiş olduğunuz cevaplara göre yapılacak bağlama büyüsüne medyum karar verir ve ona göre bir hazırlık yapar. Büyü yapılırken bazı hayvanların parçalarından da faydalanılır. Tüm bunlardan sonra karışımı yapar ve hangi saatte ne okunacaksa medyum bunu hesaplar.  

Nihayetinde medyum sizlere yapmanız gerekenleri söyler ve siz bu talimatları yerine getirmek zorunda kalırsınız. Tüm talimatları tamamladıktan sonra ise bağlama büyüsü gerçekleşmiş olur. Peki, bağlama büyüsü ritüeli nasıl yapılır?

 

Bağlama Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?


Öncelikle bağlama büyüsü için gerekli malzemeler medyumunuz tarafından belirlenir. Daha sonra ise aşağıdaki adımlar uygulanır:

 • İki tane kırmızı renk mum alınır.
 • Büyü yapılacak kişinin resmi hazır edilir.
 • Boş bir kağıt ve kalem alınır ve hocanın söylediği dua yazılır.
 • Alınan mumlar yakılır.
 • Dua yüksek sesle büyü yapılan kişimin resmine bakılarak okunmalıdır.
 • Dua yazma ve okuma işlemi bittikten sonra mumların alevinde kağıt yakılır.

Ve böylece bağlama büyüsü ritüeli tamamlanmış olur. Peki, bağlama büyüsü nasıl bozulur?

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?


Pek çok  bağlama büyüsü yapma yolu olduğu gibi, birçok da bağlama büyüsü çözme çeşidi vardır.  Ancak bağlama büyüsünü bozmak için büyü bozmayı yapacak olan hocanın daha önce bağlama büyüsü yapmış olması gereklidir. Bağlama büyüsü bozmak çok dikkat gerektiren, önemli bir işlemdir. Çünkü bu işlemin ters tepebilme, ters etki gösterebilme olasılığı da vardır.

Büyünüzü bozacak hocanın her türlü farklılıklara uyumlu olması gereklidir. Bağlama büyüsü bir rahmani büyüdür ve rahmani büyüler arasında en etkili büyülerden birisidir. Kişilerin kendilerini büyü yapıldığını hissettikleri veya anladıkları andan itibaren vakit kaybetmeden bir hocaya danışmaları gerekmektedir. İlk önce bağlama büyüsünün yapıldığını düşündüğünüz eşyalardan medyum hoca eşliğinde kurtulmanız gerekir. Daha sonra hocanız size uygun ipler, muskalar vs. şeyler vererek bu büyüden kurtulmanıza yardımcı olurlar

 

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?


 • Bağlama büyüsü yapılan  kişi hem düşünce hem de davranış olarak farklılıklara uğrar. 
 • Uzun ve çok derin düşüncelere sahip olup dünya dışı varlıklarla bile iletişime geçebilirler.
 • Bu uygulama yapılan  kişilerde farklı düşünme olasılığı çok azdır. Kişi sadece büyüyü yaptıran kişiyi düşünecektir. Düşünceler ise çoğu zaman aşka dönüşür.
 • Bağlama büyüsü yaptıran kişiye âşık olacağı kesindir. Büyü yapılan kişinin cinsiyeti erkekse bu kişi mutluluğu ya da aşkı başka bir kişide aramaya çalışmayacaktır.
 • Bağlama büyüsü etkileri arasında yer alan bir başka etki ise büyünün yapılmasının ardından çift taraflı aşkın yaşanacağıdır. Büyü yaptıran ve büyü yapılan kişi kısa zaman sonra birbirine karşı ilgi duyacaktır.
 • Eğer büyü kötü amaçlıysa, büyü yapılan kişinin hayatında kötüye gidişat görebilirsiniz. Genelde büyü yapılan kişilerde yalnızlaşma, karamsarlaşma gibi emareler görürüz.
 • Büyü işleminin yapıldığı kişide düşünce değişiklikleri görebilirsiniz. Duygularında değişkenlik görmeniz muhtemeldir.
Tüm hakları saklıdır. © 2021