×

Bağlama büyüsü iyi ve kötü amaçlarla yapılan bir büyü çeşidi olmaktadır. O yüzden bazıları ak büyü sınıfına girerken bazıları da kara büyü sınıfında yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse; birbirini seven iki kişinin aralarına sıcaklık vermek için yapılan ya da eşinin sadece kendisine bağlı olmasını isteyenlerin yaptırdıkları bağlama büyüleri ak büyü sınıfında yer almaktadır. Bunun yanı sıra başkasının başarılarını ve zenginliğini çekemeyenler için yapılan kısmet bağlama ya da iş bağlama büyüleri ise kara büyü sınıfında yer almaktadır. Çünkü amaç başkasına zarar vermektir.

Bağlama büyüsü yaptıranlar büyünün sonucunda kendilerine bağlı ve sadece kendisi ile ilgilenen bir sevgili ya da eş adayı bulurlar. İlişkilerde bağlılık çok önemli bir unsurdur. Bir ilişkinin devamı ve uzun süreli olması için çiftlerin birbirine bağlı kalması önemlidir. Eğer ilişkilerde ya da evliliklerde çiftler arasında güven problemi varsa bu ilişkiler çok uzun süre geçmeden bitmeye mahkumdur. Bağlama büyüsü yaptıran insanlar karşı tarafın sadece kendileriyle ilgilenmesini ve kendilerinden başka hiç kimseyi gözünün görmemesini istemektedirler. İste tam da bu noktada bağlama büyüsü yapan medyum hocalar devreye girmektedir. Bu medyum hocaların sahip oldukları ilim ve bilgilerden herkes faydalanmaktadır.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama büyüsü yapılışı konusunda araştırma yapan kişiler farklı türleri olan bu büyünün yapılış şekillerinin de farklı olduğunu görmektedir. Yapılışı ile ilgili ayrıntılı detaylar bazı yerlerde yayınlanıyor olsa da bilinçsiz bir şekilde bu büyü uygulaması yapılmamalıdır. İşinde uzman olan medyumun yönlendirmesi ile ihtiyaç duyulan bağlama büyüsü yapılmaktadır. Adımların doğru bir şekilde uygulanması sonucunda yaklaşık 2 hafta içerisinde büyü yapılan kişi, yapan kişiye ulaşarak onunla bir görüşme ayarlar. Bağlama büyüsünün sonucunda da büyünün etkisi ile büyülenmiş kişi karşı tarafa sırılsıklam aşık olacak ve onun yanından hiçbir zaman ayrılmak istemeyecektir.

 

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?


Bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Öncelikle hangi tür bağlama büyüsüne ihtiyaç duyulduğu belirlenmelidir. İyi niyetlerle yapılan türlerini medyumların çoğu yapmaktadır. Fakat kara büyü sınıfında olanlar bazı medyumlar tarafından yapılmamaktadır. Çeşitler hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

  • Sevgiliye, eşe ya da yakın çevreye yapılan kendine bağlama büyüsü
  • İki sevgilinin arasının sıcak ve muhabbetli olması için sevenleri bağlama büyüsü
  • Gözü dışarıda olan eşe yapılan, sadece kendisine bakmasını sağlayan göz bağlama büyüsü
  • Evden dışarıda zaman geçiren evlatlara ya da eşlere yapılan eve bağlama büyüsü
  • Başka kadınlara ilgi duyan erkeğe yapılan cinsellik bağlama büyüsü
  • Kabala büyüsü, tırnak büyüsü, kaşık büyüsü, nohut büyüsü gibi türleri olan bağlama büyüleri

 

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar


Bağlama büyüsü yapan medyum hocalar, bağlama büyüsü konusunda kendilerini ispat etmiş kişilerdir. Farklı şehirler olan hocaların size bağlama büyüsü yapması için, onların yakınında olmanıza gerek yoktur. Çünkü medyum hocalar uzaktan da yetenekleri ve deneyimleri sayesinde size bağlama büyüsünü en iyi şekilde yapacaklardır. Ayrıca bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler büyünün türüne göre değişiklik göstermektedir.

Bazı medyum hocalar bağlama büyüsü için kişinin resmini kullanabilirken, bazıları da büyü yapımı için farklı malzemeler tercih etmektedir. Aynı zamanda büyünün etkili olması için okunması gereken bağlama büyüsü duaları vardır. Bu dualar hakkında medyum hocalar yeterli bilgiye sahiptir. Büyü yapımında kullanılan bir diğer yöntem ise ruhani varlıklardan yardım almaktır. Bu sayede yapılan bağlama büyülerinden etkili sonuçlar alınmaktadır. 

Bütün büyüler de olduğu gibi bağlama büyüleri de çok eski cağlardan günümüze kadar yapılması sürdürülen ritüellerdir. Çoğu kişi büyüler sayesinde hayal kurdukları hedeflere ulaşabilmektedir. İnsanlar hayatlarında ulaşamadıkları bazı durumlara, medyum hocalara büyü yaptırarak ulaşabilirler.  Bağlama büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. Bu büyü sayesinde sevgililer ya da evli çiftler sevdikleri kişileri kendilerine bağlayabilirler.

Tüm hakları saklıdır. © 2021