×

İlişkilerin dinamiği her zaman aynı olmaz. Bazen çiftler yorulabilmekte ve zaman içerisinde birbirlerine karşı olan bağlılık ve aşk duygularını kaybedebilmektedir. Birbirini seven aşıklar; ayrılık, kopma aşamalarına geldiklerinde ya da ayrılmış olan çiftler yeniden barışmak, aidiyet ve bağlılık hissini yeniden canlandırmak adına bağlama büyüsüne başvurabilmektedir. Ayrılığı çare olarak görmeyen, yeniden bir araya gelmek isteyen aşıklar bu büyü aracılığı ile ilişkiyi yeniden bağlılık ve aidiyet dolu hâline döndürmek istemektedir. Bu gibi durumlarda yeniden bir araya gelmek isteyen kadın ya da erkek fark etmeksizin aşıklardan birisi, işini bilen usta bir medyum ya da hoca aracılığı ile bağlama büyüsü yaptırmayı bir çare olarak görmektedir. Bu büyüden olumlu sonuç aldığını söyleyen pek çok insana rastlanmaktadır.

Bağlama büyüsü, kişileri birbirine bağlamak üzerine yapılan bir büyüdür. Büyü yapılan kişi, büyü yaptıran kişiye karşı derin bir şekilde bağlılık duyar ve o kişiye karşı büyük bir sadakat duygusu besler. Ona derinden bağlanır ve kendisini ondan başkasıyla birlikte hayal edemez hâle gelir. Gözleri bir başkasını görmez olur, yalnız büyüyü yaptıran kişiye karşı olan duyguları sabit kalır.


Bağlama Büyüsü Yapılma Sebebi


İlişki dinamiğini düzenlemek isteyenler, platonik aşıklar, evliliği riskte olan çiftler, ayrılmış sevgililer bu büyü aracılığı ile aralarında ölen çekimi, bağlılığı yeniden canlandırmak istemektedir. Aşıklar yeniden bir araya gelmek için bu büyüye sıklıkla başvurabilmektedir. Bazı durumlarda da aşıkların çevresindeki kişiler, aileleri bu büyü yardımı ile çalkantıda olan bir ilişkiyi kurtarmayı hedeflemektedir. Koşullar ne olursa olsun büyünün tek amacı kişiler arası bağlılık ve aidiyet duygusunu yeniden canlandırmaktır.


Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Büyünün hangi ortamda ve kim tarafından yapıldığı büyük önem arz etmektedir. Bağlama büyüsü, işinin ehli, tılsımlı bağlama büyüsü sözcükleri kullanan ve bu konuda uzmanlaşmış hocalar ya da medyumlar tarafından yapılmaktadır. İşinde ustalaşmış hocalar, büyü yaptırılacak kişinin saç teli, tırnağı gibi şeyleri kullanarak büyüyü bunlar üzerine yapabilmektedir. Bunlar dışında büyüleri yaparken kişiye ait özel eşyalar da kullanılabilmektedir. Özel eşyaların ve saç teli, tırnak gibi kişiye ait parçaların kullanıldığı bağlama büyüleri daha etkili olmaktadır ve daha kısa sürede etkisini göstermektedir.

Her büyüde olduğu gibi bu büyü yapılırken de hesaba katılması gereken şey niyet ve doğruluktur. Büyünün etkili ve zararsız olabilmesi için öncelikle işinin ehli bir hocaya yaptırılması gerekmektedir. Büyüyü yapan kişi yeterince bilgili birisi değilse, bir hata yapma ve karşıdaki kişiye zarar verme ihtimali çok yüksektir. Büyüler karanlık güçlere başvurarak yapılan işlerdir ve en ufak hatada kişilerin zarar görmesi, olayların sarpa sarması muhtemeldir. Bu nedenle kişiler, işini iyi bilen birisine danışmadan, kendi başına böyle bir işe asla kalkışmamalıdır. Büyü yapılan kişi ile ilgili detaylı ve doğru bilgi verilmesi de oldukça önemlidir. En ufak bir yanlış bilgi paylaşımı da niyeti değiştirebileceği için karanlık sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.


Bağlama Büyüsü Kimler İçin Yapılır?


Bağlama büyüsü, taraflardan birinin isteği üzerine yapılabileceği gibi kişilerin çevresindeki kişilerin istekleri doğrultusunda da yapılabilmektedir. Bağlama büyüsü, eşiyle arası sorunlu olan evli çiftler arasında, ayrılık yaşamış eski sevgililer arasında ya da platonik aşıkların isteği ile yapılabilmektedir. Büyü yapılan kişide cinsiyet ayrımı gözetilmemektedir, bir erkeğe de bir kadına da aynı büyü yapılabilmektedir. Önemli olan işinde ustalaşmış, tecrübeli hoca doğrultusunda bu işi yapmaktır. Bu büyülerin çoğu karanlık ortamlarda, mum ışığında, tılsımlı sözlere hâkim bir hoca tarafından yapılmaktadır. Çeşitli büyü sözleri, dualar ile yapılan bu büyüler, kısa zamanda etkisini göstermektedir. Fotoğraf kullanarak yapılan bağlama büyüleri, çok etkili olmaktadır. Kişiden kişiye göre etki süresi değişebilen bu büyüler, en az bir hafta içinde en fazla sekiz hafta içinde etkisini göstermektedir. Büyü yapılan kişilerde halsizlik, mide bulantısı, depresiflik, çevreye duyarsızlık gibi belirtilere rastlanabilmektedir. 

Tüm hakları saklıdır. © 2021