×

Bağlama büyüsü, erkek ya da kadınların başvurduğu bir büyü çeşididir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişinin size bağlanması, gözünün sizden başkasını görmemesi mümkündür. Bağlama büyüleri sevgi ve aşk konularında yapılırken iş ya da sosyal çevreyle alakalı durumlar için yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse sevdiğini kendine bağlama büyüsü aşkı konu alırken, iş bağlama büyüsü ise çalışma hayatında başarıların ve kazançların elde edilmesi anlamına gelmektedir. Bir de kötü niyetlerle yapılan bağlama büyüleri bulunmaktadır. Bu büyülerin sonuçları kişilere zarar vermek yönünde olduğu için bazı medyumlar tarafından uygulanmamaktadır.

 

Bağlama Büyüsünden Sonuç Almak İçin Ne Yapmalı?


Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra pek çok olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçların en önemlilerinden bir tanesi de aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi hayal edecek ve sizi özleyecektir. Bunun yanı sıra da sizinle bir ortamda bulunmak için her türlü çabayı sarf edecektir. Ayrıca evliliklerinde sorun yaşayan çiftlere ya da gözü dışarıda olan eşlere bağlama büyüsü yapıldığı takdirde, bu kişiler ailelerine, çocuklarına ve eşlerine bir ömür boyu bağlı kalırlar. Hatta öyle ki bu kişilerin gözleri bir daha eşlerinden başka kimseyi görmez. Bu etkilerin yanı sıra eğer aileleri ile sorun yaşayan çocuklar varsa, bağlama büyüsü sayesinde evlerine ve ebeveynlerine bağlı hale gelirler. Büyülerden etkili ve hızlı sonuç almak isteyen kişiler ise medyum hocalardan gerekli yardımı alabilirler.

Medyum hocalar genellikle sosyal medya üzerinden hem yurt içi hem de yurtdışı kişilere hizmet vermektedirler. Büyü yaptırmak isteyen kişiler aynı zamanda uzaktan bağlama büyüsü işlemi de yaptırabilirler. Bütün büyüler arasında en çok tercih edilen büyü türü bağlama büyüleridir. İnsanlar bu büyüleri, sevgililerini ve eşlerini kendilerine bağlamak için yaptırmaktadırlar. Bu büyüdeki amaç, kişinin sevdiği insanı kendine bağlaması ve onunla mutlu bir hayat sürmesidir.

 

Bağlama Büyüsünde Hangi Sonuçlarla Karşılaşılır?


Bağlama büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişilerin davranışlarında bazı değişmeler ortaya çıkmaktadır. Aşağıda bağlama büyüsü sonucu ve büyü yapılan kişide gözlemlenen değişikliklerin neler olduğundan bahsedilmiştir.

  • Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyülenmiş kişi, sosyal çevresinden uzaklaşmakta ve içine kapanmaktadır. Bu kişi sadece büyüyü yapan kişiyi düşünmekte ve onunla bir araya gelmeyi hayal etmektedir.
  • Ayrıca sabahları uyandıklarında aynada kendilerine bakamamaktadırlar.
  • Bu kişiler, ruhen bir çöküntü içerisinde olurlar ve herhangi bir faaliyet yapmak içlerinden gelmez.
  • Aynı zamanda daha önce uyku problemi yaşamayan kişilerin bağlama büyüsünden sonra uyku düzenleri bozulur.
  • Ayrıca konuşmaları da bozulur ve kekeme gibi konuşmaya başlarlar.
  • Bu kişiler rüyalarında kabus görürler ve bu kişilerin rüyalarına büyüyü yapan kişinin siması girmektedir.

Yukarıda bahsedilen bu belirtilerin ortaya çıkması en fazla 2 haftayı bulmaktadır. 2 hafta sonra büyü etkisini kişinin üzerinde göstermektedir. Bu kişilerin davranışlarından ve hareketlerinden bu etkiler belli olmaktadır.

 

Sonuç Görülen Bağlama Büyülerinin Yapılış Amacı Nedir?


Bağlama büyüsünün amacı genellikle ikili ilişkilerin daha sağlam olmasını hedeflemektedir. Aşağıda bağlama büyüsünün amaçlarından bahsedilmiştir.

  • Bağlama büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilir ve onun bir ömür boyunca yanınızdan ayrılmamasını sağlayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda eğer eşinizin size karşı olan sevgisinden ve sadakatinden şüphe ediyorsanız, bağlama büyüsü yaptırarak eve ve size bağlanması sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca ayrıldığınız eski sevgilinize bağlama büyüsü yaptırarak tekrardan size aşık olmasını sağlayarak ondan intikam alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Yukarıda bahsedilen bu amaçların gerçeğe dönüşmesini isteyen kişiler, medyum hocalara giderek kendilerine kimi bağlamak istiyorlarsa onlar için bağlama büyüsü yaptırabilirler ya da medyum hocalardan gerekli bilgileri ve kişiye özel tılsımları alarak kendileri de bu büyüleri icra edebilirler.

Tüm hakları saklıdır. © 2021