×

En çok tercih edilen büyüler arasındadır. Genelde mutsuz giden bir ilişki veya karşılıksız bir aşk yaşayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kimi evliliğini kurtarmanın peşinde kimi ise aşkını savaşmadan kaybetmek istemiyor. Bu noktada devreye bağlama büyüsü yapan medyumlar giriyor.

Öncelikle her büyü de olduğu gibi bu büyü türünde de pervasızca davranılmaması ve işini iyi bilen biri tarafından yapılması gerekiyor. Aksi halde istenmeyen bazı durumlarla karşılaşılabiliyor. Günümüzde pek çok kişi iyice araştırmadan bulduğu ilk medyuma bağlama büyüsü yaptırmak istiyor ve kandırılıyor. Hatta bazen büyü yapmayı bilmeyen insanlar tarafından yapılınca ters tepebilir ve kişiye zarar verebilir. Bunun için önce iyice araştırılması, uygun medyum bulunduktan sonra büyü yaptırılması gerekir.

 

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar


Bağlama büyülerini genel olarak hemen her medyum yapabilmektedir. Yine de iyice araştırılıp soruşturulduktan sonra karar verilmelidir. Çünkü bu tür büyülerde işinin ehli, daha önce yanılmamış, hata yapmamış olan ve en önemlisi de doğuştan yetenek sahibi olan hocaların büyüleri daha kesin bir sonuç vermektedir. Daha önce bağlama büyüsü yapan medyum hocaların müşterilerinden biriyle bizzat görüşülür ise daha doğru bilgiler alınabilir.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama büyüleri birden çok durumda kullanıldığı için yapılış şekilleri de değişiklik göstermektedir. Kimi eşiyle sorunlarını ortadan kaldırmak kimi arası bozulan sevgilisini geri getirmek için kimisi ise platonik aşkı için bağlama büyüsü yaptırmak istemektedir. Bu yüzden bağlama büyüsü yaptıran kişiler medyuma karşı dürüst olmalı ve istediği bilgileri doğru bir şekilde medyuma iletmelidir.

Büyüyü yaptıracak kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda büyüyü yapacak olan medyum hocalar gerekli gördükleri vefk, muska, tahta kaşık, bez bebek, sabun, aşk tılsımı vb. gibi materyalleri hazırlayarak kişiye gerekli komutları vermektedir. Bu büyülerin bazıları suya atılarak, bazıları yemeğe katılarak, bazıları ise içirilerek yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra bazı bağlama büyülerinin tamamlanabilmesi için büyüyü yaptıran kişinin çeşitli ayetleri medyum hoca kaç kere belirttiyse ve hangi saatlerde tekrar etmesini istediyse belirttiği saatlerde, söylenildiği kadar tekrar etmesi gerekir. Medyum hocanın belirttiği gibi gerçekleştirilen ritüeller, bağlama büyüsünün gerçekleşmesi için gereklidir.

 

Bağlama Büyüsünün Etki Süresi


Büyüyü yaptıranların sabırlı olması gerekmektedir. Bağlama büyüsünün süresi yapılan bağlama büyüsünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bağlama büyüsünün tutabilmesi için bağlama büyüsü yapılan kişiyle mutlaka tanışılmış olması gerekiyor. Arada sevgi olan veya sadece arkadaş olan kişilerin bağlama büyüsünün tutma süresi farklıdır. Bu boşanmak üzere olan evli çiftler içinde geçerlidir.

 Bağlama büyüsü yapacak olan medyum büyü yaptırmak isteyen kişiye ünlü bir şarkıcıya, futbolcuya veya kişinin tanımadığı herhangi birine bağlama büyüsü yapabileceğini söylüyorsa kesinlikle bu vaatlere kanılmamalıdır.

Bağlama büyüsünün süresi aynı zamanda medyum hocanın yeteneklerine göre de değişiklik göstermektedir. Medyumun iş birliği yaptığı cinlerin ne kadar aktif olduğu ve kullandığı materyaller bağlama büyüsünün süresini etkilemektedir.

Kişilerin arasında sevgi olduğu halde ufak tefek sürtüşmeler oluyor ise büyü etkisini hemen gösterebilmektedir. Fakat boşanma aşamasına gelmiş veya boşanmış çiftler için etki süresi daha uzun sürmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bazı eşlerin de arasına girme olasılığı olan bağlama büyüsü birçok eşin veya sevgilinin kâbusu olabiliyor. Peki, bağlama büyüsü nasıl anlaşılır?

Kâbuslar, mide bulantısı, sinirli ruh hali, davranışlarda tutarsızlık, asosyallik ve yalnız kalma isteği, halsizlik, ayrıldığı kişiye yeniden âşık olma, sürekli tek bir kişiyi düşünme ve isteme, sürekli uyku isteği gibi belirtiler bağlama büyüsünün olduğunun kanıtlarındadır.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2021