×

Bildiğiniz gibi bağlama büyüleri kişiler arasında olan soğukluğu düzeltme, aile bireylerinin arasını düzeltme, çocuğun zararlı alışkanlıklardan kurtulup derslere bağlanması gibi birçok şekilde yapılabiliyor. Ancak günümüzdeki en büyük sorun büyülerin yapılışı hakkında doğru bilgilere sahip olmadan büyü yapanların ciddi sıkıntılar yaşaması. Peki en güçlü bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını arayanlar yazımızı dikkatli bir şekilde okusunlar.

 

En Etkili Bağlama Büyüsü Yapılışı


Bağlama büyüsü yapımı aslında düşünüldüğü kadar kolay değildir. Büyü yapım aşamasında dikkat edilmesi gereken pek çok faktörün olduğu bir gerçek. Büyüsel malzemelerin ne kadar kullanılacağından tutun da büyü esnasında geçen tılsımlı sözlerin kaç kez söyleneceğine kadar pek çok detayla karşılaşacaksınız. Bağlama büyüsü esnasında neler yapılacağını sıralayacak olursak:

  • Büyüyü yaparken yaptıracağınız kişinin resmi ya da herhangi bir eşyası kullanılır. Bu noktaya özellikle dikkat edilmelidir. Güçlü bağlama büyüsü yapılırken yanlış bir eşya kullanılması büyüyü direkt olarak etkiler.
  • Büyü esnasında tılsımlı sözler kullanılır. Bu sözlerin dizilişleri çok önemlidir. En ufak bir harf değişikliği tehlikeli bir sonuca sebep olabilir.
  • Büyü yapma niyeti de büyü yapılırken oldukça önem taşıyan konulardan bir tanesi. Çocuğunuzun aileye bağlanması ile sevdiğinizin size bağlanması arasında büyük bir fark olduğunu bilmeniz gerekir. Bu nedenle yapılacak büyü malzemeleri dahi değişiklik gösterecektir.
  • Büyü yapılırken medyumun ruhani varlıklarla iletişimde olması gerekir. Bu nedenle yapım aşamasında daima karanlık bir ortam kullanılır. Diğer boyuttaki varlıklarla ancak karanlık bir ortamda iletişime geçilebilir.
  • Eğer yapılacak büyüde kişinin resmi kullanılacaksa maksimum 6 ay öncesine ait bir resim olması gerekir. Büyüyü yaptıracak kişinin resme erişimi mümkün değilse büyü yaptıracağı kişiyi kalbinden geçirerek kendisi de çizebilir. Onun kalbinden geçtiği için medyum bu resmi de kabul edecektir.
  • Kullanılacak eşyalar medyuma göre değişiklik gösterir. Her medyumun bağlama büyüsü yaparken aynı eşyayı kullanma zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla eşyalar değişiklik göstereceği için taktir edersiniz ki işlemin gücünde ve sonuç alma süresinde de farklılık olacaktır.
  • Medyum gerekli işlemleri yaptıktan sonra işlemin etkisini pekiştirmek için size birtakım görevler verir. Bundan sonra yapmanız gereken medyumun size verdiği sürede görevleri onun söylediği gibi eksiksiz bir şekilde yapmaktır. Bu noktada konsantre olmak çok önemlidir. Yapılan ufacık bir yanlışta büyünün tutmama ya da kötü sonuçlar doğurma durumları olabilir.

 

En güçlü Bağlama Büyüsü Sonuçları


Bağlama büyüsü yaptırırken iyi düşünmeniz gerektiğini vurgulamak istiyoruz. Yaptırdığınız büyünün sonuçlarına katlanabileceğinize eminseniz bu büyüyü yaptırmanız gerektiğini her zaman aklınızın bir köşesinde tutun. Her büyünün belli seviyeleri vardır. Bu seviyeleri ayarlayamazsanız karşı tarafın tüm hayatını mahvedebilirsiniz.

Sizin ilişki durumuza göre yapılacak büyüyü elbette ki medyumunuz seçecektir. Ancak tekrar vurgulamak istiyoruz çocuğunuza, ailenize ya da sevdiğinize yaptırdığınız en etkili bağlama büyüsü sonrasında hayatlarını mahvetmemek adına büyü dozajını ayarlamanız çok önemlidir. Çocuğunuzu derslerine bağlamak istediğinizi var sayalım. Yanlış bir hamlede çocuğunuz tüm sosyal hayatını kaybedebilir. Yemez, içmez, gezmez, tüm hayatı sadece kitapları ve dersleri olur. Tabi bu da bir süre sonra hastalıklara, psikolojik sorunlara neden olacaktır.

Aynı şekilde sevdiğinizi kendinize bağlamak istediğinizde bir süre sonra durumdan sıkılıp ayrılmak isterseniz kişi bu durumu kaldıramayıp kendisine zarar vermeye kalkabilir. Hocamız en etkili bağlama büyüsü konusunda sizlere seve seve yardımcı olacaktır. Engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde en doğru büyüyü en doğru şekilde yaptırabilirsiniz. Sadece bağlama büyüsü hakkında değil aklınıza gelebilecek her türlü büyü için hocamıza hiç çekinmeden başvurabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. © 2021