×

Büyü, doğaüstü varlıkların yardımıyla dünyadaki olayları, insanları ve nesneleri değiştirmeye yarayan doğaüstü uygulamaların ismidir. Aşk, sevgi insan hayatında doğal bir şekilde var olan duygulardır. Bu duygular ilerleyip evliliğe de dönüşebilir. Ancak bu aşk ve sevgi duyguları zamanla azalabilir, aşık olduğunuz kişinin dikkati başka bir yöne çevrilebilir. Eve bağlama büyüsü tam da bu yüzden yapılan bir bağlama büyüsü çeşididir ve genellikle evine çok bağlı olmayan kişilere yapılır.

Eve bağlama büyüsü evine çok bağlı olmayan, gözü dışarıda olan kişilerin dikkatini tekrar evine, evli olduğu kişiye çekmek için kullanılan büyü türüdür. İnsanlar sevdikleri, aşık oldukları, hatta evlendikleri kişinin geri dönmesini istedikleri kişiye bu büyüyü yapar. Ama bu büyü oldukça dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Zira bağlama büyülerinin ters tepme olasılıkları da vardır. Peki, eve bağlama büyüsü nasıl yapılır?

 

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? 


Bunun çoğu büyü gibi birçok yolu vardır. Bunlardan biri de resimle eve bağlama büyüsüdür. Kocayı kendine bağlatmak konusunda uzman olan bir hoca bulmanız gerekmektedir. Yani ilk yapacağınız şey güvenilir bir hoca ya da medyum bulmaktır. Hocanız sizden bağlatmak istediğiniz kişinin yani kocanızın fotoğraflarını, özel eşyalarını isteyecektir. Kocayı kendine bağlamak için yapılan büyü yöntemleri arasında muska, dualar ve ot karışımları da vardır. Hoca büyüyü bitirince sizin yapacağınız tek şey sabırla beklemektir. Bir süre sonra zaten kocanızın eve olan ilgisinin artacağını göreceksiniz

 

Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? 


Öncelikle büyüyü bozacak hocanız mutlaka daha önce bağlama büyüsü yapmış olmalıdır. Birçok eve bağlama büyüsü yapma yöntemi olduğu gibi birçok eve de bağlama büyüsü bozma yöntemi vardır. Eve bağlama büyüsü bozma işlemi oldukça dikkatli olunması gereken bir işlemdir; zira bağlama büyüleri ters tepki gösterebilirler. Büyünüzü bozacak hocanın mutlaka daha önce bir büyü bozma işlemi yapmış olması gereklidir.

 Bu büyüler rahmani büyülerdir ve rahmani büyüler arasında en etkililerden biridir. Peki bağlama büyüsü nasıl bozulur? Öncelikle hocanızın da yönlendirmesiyle büyü yapıldığına inandığınız eşyaları evden uzaklaştırınız. Daha sonra hocanız size büyüyü bozacak materyalleri verecektir.

 

Eve Bağlama Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?


Eve bağlama büyüsü ritüeli nasıl yapılır sorusu pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Öncelikle gerekli malzemeler hocanız tarafından size söylenecektir. Bu malzemeler:

 

 • İki tane kırmızı mum hazırlamalısınız.
 • Büyü yapacağınız kişinin resmini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • Boş bir kağıt ve kalem almalı ve hocanın söylediği duaları yazmalısınız.
 • Aldığınız mumları yakarak büyü için uygun olan ortamı hazırlamalısınız.
 • Duaları resme bakarak sesli bir biçimde okuyun.
 • Dua yazma ve okumayı bitirdikten sonra mumların alevinde kağıdı yakın.

Ve böylece eve bağlama büyüsü ritüeliniz bitmiş olur.

 

Eve Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?


Bağlama büyülerinin birçok etkisi ve belirtisi vardır. Gelin bunları listeleyelim: 

 • Büyünün yapıldığı kişide büyük bir düşünce değişikliği görebilirsiniz. Duygularında da değişiklik görmeniz olasıdır.
 • Eve bağlama büyüsü yapılan kişilerde fikir ve hareketleri gibi şeyler de değişiklik ve gelgitler gösterirler. Düşünceleri çok derin ve uzun, manalı olup genel anlamda hayal aleminde yaşamaya başlarlar.
 • Bu uygulamanın yapıldığı kişiler genellikle büyüyü yaptıran kişinin niyeti ne ise o gibi düşünmeye başlarlar. Kişi sadece büyüyü yaptıran kişiyi düşünecektir. Ve bir zaman sonra büyüyü yaptıran kişiye olan bağlılığı artacak, eskisinden daha çok sevecektir.
 • Eve bağlama büyüsü yaptıran kişiye âşık olacağı kesindir. Kişi erkek ise hayatının önemli bir kısmını evinde, yuvasında mutlu bir şekilde geçirmek isteyecektir.
 • Eve bağlama büyüsünün etkilerinden en önemlilerinden biri ise büyü işlemi yapılan kişilerin birbirlerine yönelmesidir. İlişkideki duygu yoğunluğu yüksek oranda artacaktır.
Tüm hakları saklıdır. © 2021