×

Medyumlar günümüzde kişilerin hayatlarını yönlendirmede oldukça etkilidir.  Medyumlar birçok büyü yapma alanında aktif rol oynar. Böylelikle kişilerin hayatlarını ciddi oranda etkilerler. Gerçek bağlanma büyüsü yapan medyumlar işinin ehli olurken bilgisi olmayan ve kendine medyum diyenler de bulunabiliyor.

Medyumlar günümüzde oldukça etkili bağlama büyüsü yapıyorlar. Ancak bağlama büyüsü oldukça zor ve riskli bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü yaptırmadan önce kişilerin mutlaka düşünmesi gerekiyor.  Bağlama büyüsü bozulması  oldukça zor bir büyü  çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. 

Medyum seçimi yapmadan önce mutlaka kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almanız gerekiyor.  Yapılan kapsamlı araştırmalar neticesinde alanında uzman medyumların tercih edilmesi oldukça  önemli bir süreci temsil ediyor. Çünkü günümüzde internet platformunun gelişmesiyle beraber birçok sahte medyum piyasada yerini almış durumdadır.  Bu tarz sahte medyumlar kişilerin hayatını ciddi derecede olumsuz etkiliyor. Hem kişilerin psikolojik ruh hallerini bozuyor hem de kişileri maddi anlamda zarara uğratıyor.

 

Bağlama Büyüsü  Nasıl  Yapılır?


Bağlama büyüsü yapmak oldukça çetrefilli bir süreçtir. Bağlama büyüsü günümüzde profesyonel, ihtisas sahibi, gerçek medyumlar tarafından yapılabiliyor. Bazı kişiler  kendi başlarına da bu tarz girişimlerde bulunuyor. Ancak kendi başınıza yapacağınız bağlama büyüleri daha olumsuz süreçlerle karşılaşmanıza vesile olabilir. Medyumlar büyü yaparken 3.boyuttaki, gözle görülmeyen metafizik dünyadaki varlıklarla yardımlaşır.

Bağlama büyüsü sırasında mutlaka büyünün yapılacağı kişinin bir eşyası olması gerekiyor. Saç, atlet, tişört, diş fırçası, tırnak makası gibi aletlerle bağlama büyüsü oldukça etkili sonuçlar verebiliyor. Kişinin şahsi eşyalarının üzerine tılsımlı dualar okunur. 

Medyumlar genellikle inancı yüksek kişilerdir. Bu sebepten ötürü büyü yapma becerileri yüksektir. Tılsımlı dualar, kişinin şahsi eşyalarına okunduktan sonra büyü  süreci tamamlanır. Bir başka yöntem ise muska yöntemidir. Medyum büyünün yapılacağı kişinin ismini muskanın içine özel harflerle yazarak muskayı oluşturur. Oluşturulan muska kişinin görmeyeceği kişisel bir bölmeye saklanır. Böylelikle büyü işlemi gerçekleşmiş olur. 

Bağlama Büyüsü  Etkili midir?


Büyü çeşitleri içerisinden en etkili büyülerden birisi de bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü etkili medyum tarafında usulünce yapılırsa etkisi oldukça büyüktür.  Büyü yapıldıktan sonra yaklaşık  1 gün sonra etkisini hissettirmeye başlar. 

Medyumlar bağlama büyüsü yaparken ruhani varlıklarla iletişim kurarlar. Bu iletişim sürecine paralel olarak büyü de çok çabuk aktif olur. Bağlama  büyüsü yapılırken mutlaka kişinin kullandığı kişisel bir eşyası olması gerekir. Kişisel bir eşya dışında herhangi bir sıradan nesne üzerinden bağlama  büyüsü  gerçekleşmez.

Bağlama büyüsü profesyonel medyum tarafından yapılması kolay bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Bağlama  büyüsünü genellikle kişiler kendilerine birini aşık etmek amacıyla yapar. Aynı zamanda arası bozuk evli çiftlerin de sıklıkla birbirlerine yaptıkları büyü çeşididir.

Bağlama büyüsü yapılan kişi partnerine aşık olur. Aynı zamanda partnerinin bir dediğini iki etmez. Ona büyük bir aşkla bağlanır. Bağlama büyüsü kalıcı bir büyü değildir.  Belli zaman aralıklarında yenilenmesi gerekir. Yenilenmediği takdirde büyünün  etkisi kaybolur. 

 

Bağlama Büyüsü  Nasıl  Bozuluyor?


Bağlama büyüsünün bozulma işlemi oldukça zordur. Eğer ki büyü size yapılmışsa mutlaka büyünün yapıldığı nesneyi bulmanız gerekiyor. Nesneyi bulmadan büyüyü bozdurmak oldukça zordur. Nesneyi bulduktan sonra yakmanız gerekir.

Aynı zamanda nesneyi yaktıktan sonra küllerini denize atmalısınız. Büyü genellikle denize atıldıktan  sonra işlevselliğini tamamen kaybeder. Ancak bazı bağlama büyülerinin bozulması daha zor olabiliyor. Bu tarz durumlarda yapılması gereken uzman bir medyumdan yardım almaktır.

Medyumlar büyü bozma sürecinde oldukça aktif rol oynarlar. Böylelikle uzman bir medyumdan kolaylıkla bağlama büyüsünü bozdurabilirsiniz. Bağlama büyüsü yaptırmak kişilerin hayatını birçok yönden olumsuz etkileyebilir. Bu sebepten ötürü detaylıca düşünmeden büyüyü yapmayın!

Tüm hakları saklıdır. © 2021