×

Aşkta her zaman birliktelik sağlanamamaktadır. İlişkilerde zaman zaman dengeler bozulabilmektedir ve buna bağlı olarak da taraflar birbirlerinden uzaklaşmaktadır. Bağlama büyüsü bu uzaklaşmaya mâni olmak, tarafların birbirinden kopmasını engellemek için yapılmaktadır. Çoğu kişi bu büyüden yarar sağladığını söylemektedir.  

Kadına bağlama büyüsü aşığı tarafından veya aşığının çevresindeki kişiler tarafından yaptırılabilmektedir. Kadına yapılan bağlama büyüsünün amacı erkeğin aşık olduğu kadını hayatının sonuna kadar kendine bağlamaktır. Bu büyü için işinin uzmanı, tecrübeli ve tılsımlı sözler bilen bir medyum ya da hoca ile çalışılmalıdır.

Bağlama büyüsü zor olan dualar kategorisindedir; bu sebeple her adımına dikkat edilerek yapılmalıdır. Büyünün başarılı olabilmesi için büyü yapılacak kadın hakkında sorulan her soruya net ve doğru bir şekilde yanıt verilmelidir. Bilgilerin doğruluğu büyünün tutması ve kimse zarar görmeden tamamlanması için büyük önem teşkil etmektedir.

 

Kadına Neden Bağlama Büyüsü Yapılır?


Kadını kendine bağlama büyülerinin temel amacı büyü yaptırılan kişinin ömrünün sonuna kadar büyüyü yaptıran kişiye bağlı ve sadık kalmasını sağlamaktır. Kadına yaptırılan bağlama büyüsünde de temel amaç budur. Aşıklar arasındaki ilişkinin dinamiği bu bağlılık ile canlı tutmak istenmektedir. İlişkisi çalkantıda olan sevgililer, karı-kocalar, aşıklar arasındaki bağlılığı arttırmak amaçlanır.

Kadına bağlama büyüsü yaptırmak çoğunlukla kadın işi olarak bilinse de erkekler de kadınlara büyü yaptırabilmektedir. Büyüye karşı yapılan bu cinsiyetçi yaklaşım doğru değildir. Kaldı ki bu büyüleri yapan çoğu hoca ve medyum da erkektir. Kadını kendine bağlamak, ömür boyu kendisine sadık kılmak isteyen erkekler, işinin ehli hocalara başvurup bu büyüyü yaptırmaktadır. Çoğu kişi tarafından bu büyülerin etkili olduğu iddia edilmektedir. Bu büyülere ek olarak muska gibi tılsımlara da başvurulabilmektedir.

 

Kadına Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?


Büyünün hangi ortamda ve kim tarafından yapıldığı çok önemlidir. Bağlama büyüsü, işini bilen hocalar tarafından büyük bir ciddiyetle ve dikkatle yapılmalıdır. İşinde ustalaşmış hocalar, büyü yaptırılacak kadının saç teli, tırnağı gibi şeyleri isteyerek büyüyü bunlar üzerine yapabilmektedir.

Bunlar dışında büyüleri yaparken büyü yapılacak kadına ait özel eşyalar, fotoğraflar da kullanılabilmektedir. Özel eşyaların ve saç teli, tırnak gibi kişiye ait parçaların kullanıldığı bağlama büyüleri daha etkili olmaktadır ve etkilerini daha kısa sürede gösterdikleri görülmektedir.

Her büyüde olduğu gibi bu büyü yapılırken de niyetinizi temiz tutmak önemlidir. Büyünün etkili ve zararsız olabilmesi için bu işte uzmanlaşmış bir hocaya yaptırılması gerekmektedir. Zor bir büyü olduğu için işini bilmeyen birisi tarafından bu büyünün yapılması ters etkilere sebep olabilmektedir.

Doğaları gereği büyüler karanlık güçlere başvurarak yapılan işlerdir. Bu nedenle yanlış verilmiş bir bilgi, yanlış söylenmiş bir söz, okunan dualarda yapılan bir hata çok büyük zararlara ve aksiliklere neden olabilmektedir.

Kişiler birisine danışmadan, kendi başına böyle bir işe asla kalkışmamalıdır. Büyü yapılan kadın ile ilgili detaylı ve doğru bilgi verilmesi de oldukça önemlidir. Yanlış bilgilerin niyet bazında önemi büyük olduğu için büyünün etkili ve doğru olması adına tamamıyla dürüst olunmalıdır. 

 

Kadına Bağlama Büyüsü Kimler Tarafından Yaptırılır?


Kadına bağlama büyüsü kimler tarafından yaptırılır bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin sorduğu sorulardandır. Bu büyü kadına aşığı tarafından yaptırılabileceği gibi çevresi tarafından da yaptırılabilmektedir. Örneğin eşinden boşanmak isteyen bir kadını evine ve eşine tekrardan bağlı kılabilmek adına özellikle de Orta Doğu’da bu tarz büyülere aileler tarafından da sıkça başvurulabilmektedir.

Aileler haricinde, eşinden veya sevgilisinden ayrılmak istemeyen sevgililerin de bu büyüyü yaptırdığı görülmektedir. Aşık oldukları kadından ayrılmak istemeyen erkeklerin de bu işte uzman hocaların kapılarını çaldıkları çokça görülmektedir. Bu da büyü kadın işidir algısını yıkmaktadır.

Tüm hakları saklıdır. © 2021