×

Denenmiş bağlama büyüleri arasında en hızlı sonuç veren işlem resimle yapılan bağlama büyüsüdür. Ritüeli gerçekleştirirken kişinin resmi büyünün gücünü arttırır. Pek çok karşılıksız seven ve ilişkisinde umutsuz olan kişinin başvurduğu ve sayesinde mutluluk kapısını araladıkları bu büyü hakkında sizlere birtakım gerçeklerden bahsetmek istiyoruz.


Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Öncelikle büyü yaptırılacak olan kişinin fotoğrafı bu büyüde kullanılacak ilk ana malzemedir. Bunun yanında medyum, gerek duyarsa büyü yaptırılacak olan kişiye ait özel eşya talep edebilir. Resimle yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır şu şekilde açıklanabilir:

  • Kimsenin rahatsız etmeyeceği karanlık bir ortam seçilir, vakit tercihen sabaha karşı olmalıdır.
  • Fotoğraflı bağlama büyüsü için en gereken şey olan sevilen kişinin fotoğrafı, ritüelin ağırlığına göre, medyumun karar vereceği şekilde bazen mumlardan oluşturulan bir daire arasına konurken bazen resim mumun üstünde tutulur ya da mum resmin üstüne konur.
  • Medyum her şeyi konumlandırdıktan sonra Allah’ın 99 esmasından seçtikleriyle beraber kişiler için yazdığı özel tılsımlı bağlama büyüsü duasını okumaya başlar. Hazırlanan bu duada mutlaka kişilerin adları ve anne adları yer yer geçmektedir. Genelde medyumlar tüm bu isimleri duada yedişer kez tekrarlarlar.
  • Ritüel tamamlandıktan sonra kişinin fotoğrafı el ayak değmeyen bir yere gömülebilir, yine medyumun tarifine göre bu gömme işlemi bazı resimli bağlama büyüsü çalışmaları için resmin yakılması ve küllerinin temiz bir akarsuya savrulması şeklinde de gerçekleşebilir.
  • Son olarak medyum tarafından büyü yaptıran kişiye bazı talimatlar verilir. Kişi, verilen duaları, verilen saatlerde konsantresi bozulmadan okumalıdır.

Tüm bu maddelerden de anlaşılacağı gibi resimli bağlama büyüsü yaparken kendi başınıza işlem yapmaya çalışmamalısınız. O tılsımlı sözlerin sıralamasında, yazılışındaki tek harfin üst işaretinde bile hata yaparsanız işlemin tutmamasına ya da görünmeyen varlıkların size veya sevdiğiniz kişiye rahatsızlık vermesine neden olabilirsiniz.

 

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü, Dikkat Edilmesi Gerekenler


Bu büyü en etkili bağlama büyüleri arasında sayılır. Sonuç verme süresi en fazla 41 gün tutar ve genelde danışanlar 3 gün içinde sonuç aldıklarından bahsederler. Hemen süre arasında uçurumun sebebini şu şekilde açabiliriz:

Kişilerin iradeleri ve manevi güçleri birbirinden farklıdır. Yapılan her uygulamada yanıt alma sürelerindeki değişikliğin en net sebebi budur.

Önemle işlem için vurgulamamız gereken bazı hususlar şöyledir:

  1. İşlemde sonuç alma süresi 41 güne kadar uzayabilir. Sakin olun ve karşı tarafa müdahale etmeyiniz.
  2. Medyumlar fotoğraflı aşk büyüsü yaparken cinnî  varlıklardan yardım alabilirler. Bu işlemi onlardan yardım almadan da yapmak mümkündür; ancak böyle bir durum yaşanıyorsa rüyalarınızdan ürkerek uyanmanız ve ara sıra içinize gelecek olan o ürperti hissi, sizi korkutmasın. Resimli bağlama büyüsü, emsalleri arasında en etkili bağlama büyüleri içinde sayıldığından gücü bu tür durumlar çıkarabilir. 41 gün içinde bu etkiler de azalarak yok olacaktır. Bazı kişilerde 7 günün sonunda olumsuz etkilerin kaybolduğu da gözleniyor.
  3. Sevilenin fotoğrafına erişemediğiniz hallerde medyum hoca sizden konsantre olarak sevileni resmetmenizi isteyebilir. Sizin gönül gücünüzle çizeceğiniz bu resimle de büyü yapılması sağlanacaktır.

Bu işleme kesinlikle kendinizden emin bir şekilde başlayınız. Kararsızsanız veya aklınıza takılan ve burada yanıt alamadığınız sorular varsa güçlü bağlama büyüsü çalışmalarıyla kendisini tanıtan, yıllardır danışanlarına pek çok metafizik hizmet veren hocamızdan dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Hangi ritüel, vefk ya da büyü çalışması olursa olsun kendinden emin, güvenilir ve deneyimli bir hocayla çalışmanız önerilir.

Risk almamak ve bir dolandırıcıya paranızı kaptırmamak için karar verme sürecinizde bir kez de ilim sahibi birinin görüşlerini almanızı öneririz. Hocamıza iletişim sayfasından ve özel WhatsApp hattından rahatça ulaşabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır. © 2021